“Lavovi” večeras protiv Rumunije

- Autor onogost.me
- 08.11.2020. u 10:24
Muška rukometna reprezentacija Crne Gore igraće danas u Baja Mareu sa Rumunijom utakmicu drugog kola kvalifikacija za Evropsko prvenstvo u Mađarskoj i Slovačkoj 2022. godine.
Crna Gora je na startu kvalifikacija pobijedila Kosovo 32:25, dok je Rumunija kao gost izgubila od Švedske 33:30.
Selektor Zoran Roganović u odnosu na duel protiv Kosova neće moći da računa na kapitena Vaska Ševaljevića i Rista Vujačića, koji su morali da se vrate u svoje klubove.
Novo ime na spisku je pivot Nebojša Simović.
Pozvan je bio da se priključi i bek Igor Radojević, ali je morao u obavezni karantin, nakon što je koronavirus potvrđen kod jednog igrača tima za koji nastupa.
Nedjeljni duel u dvorani Laskar Pana počeće u 17 sati i 25 minuta.
U drugom meču osme kvalifikacione grupe, Kosovo u nedjelju (18 sati) dočekuje Švedsku.
Plasman na Evropsko prvenstvo izboriće po dvije selekcije iz svih osam kvalifikacionih grupa, kao i četiri najbolje trećeplasirane.
Izvor: Mina
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Reprezentacija, Sport
- u
- 0
- Reprezentacija, Sport
- u
- 0
- Reprezentacija, Sport, Vaterpolo
- u
- 0

