Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Mlada košarkaška reprezentacija srušila Francusku

u20_reprezentacija
KSCG
  • Autor onogost.me
  • 04.07.2018. u 07:31

Mlada košarkaška reprezentacija Crne Gore savladala je Francusku 68:52 u prvom meču na turniru u Istanbulu.

Izabranici Dušana Dubljevića tako su na fenomenalan način otvorili nastup na turniru koji je po kvalitetu praktično na nivou Eurobasketa.

Posljednja četvrtina riješila je pitanje pobjednika, a tih završnih deset minuta naši momci su dobili sa čak 26:10.

Najefikasniji u pobjedničkoj selekciji bio je Miloš Popović sa 23 poena, pratio ga je Marko Simonović sa 12 poena. Kod Francuza, Janik Blank bio je najbolji sa 11 koševa.

Izabranici Dušana Dubljevića pripremaju se za Evropsko prvenstvo koje će od 14. do 22. jula biti odigrano u Njemačkoj.

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Prije tri mjeseca, na okupljanju pred mečeve sa Portugalom i Rumunijom, direktor KSCG Dragan Vukčević je novinarima rekao da se Bojan Dubljević oprostio od košarkaške reprezentacije. Dugogodišnji kapiten Crne Gore se javio i rekao da to nije istina, ali ga opet nema među "crvenima". Razlog je ovog puta povreda, a Vukčević je najavio da će iskusni Nikšićanin zaigrati u junskom FIBA "prozoru".
-->