Pantić bez medalje

danilo_pantic_naslovna
  • 29.06.2018. u 12:34

Crnogorski džudista Danilo Pantić bez medalje završio je nastup na Mediteranskim igrama u Taragoni.

On je danas na startu takmičenja u kategoriji do 100 kilograma pobijedio Španca Pedra Himenesa, ali je u čevrtfinalu poražen od Italijana Đulijana Loporkija.

Italijanski borac ga je plasanom u finale povukao u repesaž i omogućio mu nastavak borbe za medalju.

U repesažu poražen je od Miloša Mandića iz Bosne i Hercegovine i ostao bez medalje.

Izvor: Mina

Naše seniorke utakmicom protiv Fraskih Ostrva otvaraju CEV Srebrnu ligu 2024. Meč je na programu od 18 časova u dvorani “Verde” u Podgorici uz direktan prenos na RTCG2.
Crna Gora je i u revanšu braža izgubila od Italije (34:32), čime je kompletirala loš nastup i zasluženo je ostala bez plasmana na Svjetsko prvenstvo.