Pavlićević: Pokazali smo kako se gine za svoju zemlju

- Autor onogost.me
- 03.09.2017. u 06:32
Odlično izadnje Pavlićevića i saigrača protiv Mađarske rezultiralo je ubjedljivom pobjedom. Nikšićanin kaže da nijesu dozvolili da ih psihički pad i poraz od Španije omete u cilju, prolaz u drugu rundu.
“Zbili smo redove, svaki igrač se ‘pogledao u ogledalo’ posle utakmice sa Španijom i shvatio da smo bojažljivo ušli u taj meč, bez mnogo energije. Protiv Mađara smo pokazali pravo lice, pogotovo u odbrani. Pokazali smo kako se igra odbrana i kako se gine za svoju zemlju.”
Filip Barović je nakon meča bio zadovoljan i ističe da je bio svjestan važnosti ovog meča.
“Imali smo težak poraz protiv Španije, ali znali smo da je ovo bila ključna utakmica. Dobro smo se pripremili, podržavali jedni druge i pokazali veliku energiju. Odigrali smo dobro. Sa dobrom odbranom smo došli do ubjedljive razlike. Predstoji nam da dobijemo još utakmica kako bi obezbijedili plasman dalje”, kaže još jedan Nikšićanin u redovima reprezentacije.
Naši košarkaši u ponedjeljak igraju protiv Hrvatske.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Reprezentacija, Sport
- u
- 0
- Reprezentacija, Sport
- u
- 0
- Reprezentacija, Sport
- u
- 0


