Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Peković pred prvi meč na EP: Želim da zablistam, ostaviću srce na tatamiju

14102037_10207005198064054_1657478500_n
privatna arhiva
  • Autor onogost.me
  • 11.11.2017. u 07:08

Nakon prvog dana takmičenja na Evropskom prvenstvu u džudou za takmičare do 23 godine, na kojem nije bio baš uspješan dan za crnogorske takmičare, danas se nastavlja turnir.

Od crnogorskih reprezentativaca danas će nastupiti Balša Sinanović (do 73), Arso Milić i Novo Raičević (do 81), Ivana Šunjević i Mirijana Milić (do 63), kao i Nikšićanka i članica Akademika Jovana Peković (do 70).

Protivnica naše sugrađanke u prvom kolu biće Njemica Liza Dolinger.

“Dugo sam se spremala za ovaj turnir. Ovo mi je posljednje takmičenje ove godine i želim da zablistam. Imala sam dosta uspona i padova ove godine tako da bi medalja o kojoj maštam, bila prava završnica. Svoju psihičku I fizičku snagu komplet sam usmjerila na ovo takmičenje.  Žrijeb mi je težak, ali to mi svakako ne predstavlja problem, jer ako želim nešto veliko moram da pobijedim najbolje. Kao I uvijek boriću se hrabro za Crnu Goru i ostaviću srce na tatamiju”, kazala je Peković pred start takmičenja za portal Onogošt.

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Budućnost je možda svijetla, Vasilije Adžić i Andrija Bulatović su na debiju golovima pokazali da će biti lideri u godinama koje dolaze, ali je sadašnjost tmurna i nema najava da bi situacija mogla da se razvedri - u duelu sa anonimusima iz Jermenije, koji su tri dana ranije izgubili u Prištini čak 5:2, fudbaleri Crne Gore su mogli samo do remija u Nikšiću (2:2).