Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Sokoli “preletjeli” Kipar

406bfb7d-a87e-4ad3-b000-5b883aa699dc
FSCG
  • Autor onogost.me
  • 05.09.2020. u 18:00

Fudbalska reprezentacija Crne Gore pobjedom je otvorila drugo učešće u Ligi nacija, savladavši Kipar u gostima rezultatom 2:0.

Uprkos problemima sa igračkim kadrom, izostankom nekoliko prvotimaca, Crna Gora je uspjela da slomi otpor nezgodnog domaćina. 
Pobjedu je donio povratnik Stevan Jovetić pogocima u 60. i 73. minutu.

Bio je to četvrti duel crnogorskih i kiparskih fudbalera, a prethodna tri završena su bez pobjednika.

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Košarkaši Crne Gore posljednje kolo u kvalifikacijama čekaju sa realnim šansama da izbore plasman na kontinentalni šampionat. Pobjeda nad Švedskom sigurno vodi na EP, a naš selektor Boško Radović najavljuje da njegovu ekipu u Skandinaviji samo to zanima.