UEFA novčano kaznila FSCG

UEFA
- Autor onogost.me
- 22.11.2019. u 18:07
Disciplinska komisija UEFA-e na sjednici održanoj 21.11.2019. godine donijela je odluku o disciplinskima prekršajima prijavljenim od strane službenih lica na utakmici kvalifikacija za UEFA EURO 2020 godine između selekcija Kosova i Crne Gore.
Zbog sukoba navijača Crne Gore sa navijačima domaće selekcije Fudbalski savez Crne Gore sankcionisan je sa 10.000 eura, dok je zbog gađanja protivničkih navijača FSCG-u izrečena novčana kazna u izonosu od 5.000 eura.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Reprezentacija, Sport
- u
Robert Prosinečki i dalje će biti selektor najboljih crnogorskih fudbalera, potvrđeno je RTCG-u iz Fudbalskog saveza Crne Gore.
- 0
- Reprezentacija, Sport
- u
Budućnost je možda svijetla, Vasilije Adžić i Andrija Bulatović su na debiju golovima pokazali da će biti lideri u godinama koje dolaze, ali je sadašnjost tmurna i nema najava da bi situacija mogla da se razvedri - u duelu sa anonimusima iz Jermenije, koji su tri dana ranije izgubili u Prištini čak 5:2, fudbaleri Crne Gore su mogli samo do remija u Nikšiću (2:2).
- 0
- Reprezentacija, Sport
- u
Porazom od Češke (2:0) plasman na prvo veliko takmičenje u istoriji fudbalske reprezentacije djeluje kao nedostižan cilj.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari