“Kanarinke” nastavile niz trijumfa

levalea_mnerukomet
mnerukomet.me
  • 21.04.2021. u 16:40

Rukometašice Levalee savladale su u gostima ekipu Rudara 21:29, te zadržale maksimalan učinak u domaćem šampionatu nakon 17. kola.

U uvodnih deset minuta meča ekipe su smjenjivale u vođstvu, da bi potom „kanarinke“ preuzele stvar u svoje ruke i više nije bilo nade za domaćina.

Nikšićki sastav je do poluvremena stekao dva gola prednosti, da bi u drugom samo povećao razliku za konačnih plus osam.

Najefikasnija u pobjedničkoj ekipi bila je Nataša Vuković sa šest postignutih golova, a pratile su je Elena Tomić i Božidarka Delibašić sa po pet pogodaka. Na drugoj strani, u redovima Rudara, Jelena Vukčević je bila najraspoloženija za igru sa šest golova.