Autor: Branko Čupić
08:18
3.3.2019.

“Kanarinke” pobjedom otvorile drugi dio sezone

U prvom kolu nastavka prvenstva Crne Gore, rukometašice Levalee su juče na svom parketu savladale ekipu Rudara rezultatom 26:22.

„Kanarinke“ su gubile na poluvremenu sa jednim golom razlike, ali su u nastavku pojačale tempo što im je donijelo prednost koju su uspjele čuvati do kraja meča.

Najbolja u pobjedničkom sastavu bila je Nada Ćorović koja je sedam puta pogađala mrežu rivala, a pratile su je Ivana Đurović sa pet i Miljana Potparić sa četiri postignuta gola. U timu Eudara najefikasnija je bila Gordana Marsenić sa osam upisanih golova.

• 17:08
    20.3.2019.

Povreda je prošlost, Đurđina Jauković trenira punim intenzitetom, juče je, uoči okupljanja reprezentacije, radila individualni trening i bez problema šutirala na gol.

• 13:13
    17.3.2019.

Rukometašice Levalee savladale su sinoć ekipu Nikšića sa 26:22 u meču 11. kola Prve lige.

• 08:11
    16.3.2019.

Rukometašice Levalee i Nikšića odigraće večeras međusobni duel  u okviru 11. kola Prve crnogorske lige.

• 09:10
    15.3.2019.

Sastav Budućnost II sinoć je u utakmici 10. kola Prve lige za rukometašice savladao Levaleu rezultatom 19:11 (8:7).