Autor: Branko Čupić
08:18
3.3.2019.

“Kanarinke” pobjedom otvorile drugi dio sezone

U prvom kolu nastavka prvenstva Crne Gore, rukometašice Levalee su juče na svom parketu savladale ekipu Rudara rezultatom 26:22.

„Kanarinke“ su gubile na poluvremenu sa jednim golom razlike, ali su u nastavku pojačale tempo što im je donijelo prednost koju su uspjele čuvati do kraja meča.

Najbolja u pobjedničkom sastavu bila je Nada Ćorović koja je sedam puta pogađala mrežu rivala, a pratile su je Ivana Đurović sa pet i Miljana Potparić sa četiri postignuta gola. U timu Eudara najefikasnija je bila Gordana Marsenić sa osam upisanih golova.

• 15:08
    14.5.2019.

Rukometašice Levalee poražene su danas na svom terenu od ekipe Budućnosti rezultatom 16:35 u utakmici 5. kola Mini lige.

• 08:09
    14.5.2019.

Rukometašice Levalee igraće danas na svom terenu protiv Budućnosti utakmicu 5. kola Mini lige za prvaka Crne Gore.

• 14:39
    8.5.2019.

U utakmici 4. kola Mini lige, rukometašice Levalee savladale su danas u gostima ekipu Rudara sa ubjedljivih 14:25.

• 08:10
    8.5.2019.

Rukometašice Levalee danas, u utakmici 4. kola Mini lige, u gostima igraju protiv ekipe Rudara.