Kup CG: “Kanarinke” sa Mornarom za prolaz u polufinale

Sportski centar
- Autor onogost.me
- 22.02.2020. u 06:53
Rukometašice Levalee igraće danas na svom terenu meč četvrtfinala Kupa protiv ekipe Mornara.
“Kanarinke”, koje su u predhodnoj rundi eliminisale sastav Ulcinja, i u ovom duelu su favoritkinje a i u četvrfinalu se igra jedna utakmica.
Domaćin susreta između Levalee i Mornara je Sportski centar, a meč je zajazan za 16h.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Rukomet, Sport
- u
Rukometni klub Sutjeska nastavlja sa pojačanjima i povratkom svojih bivših igrača, a novo ime na spisku je Srđan Nikitović – ubojiti desni bek ponovo oblači plavo-bijeli dres.
- 0
- Rukomet, Sport
- u
Generacija rukometašica RK Trebjesa Bemax, rođena 2010. godine i mlađe, ostvarila je još jedan zapažen rezultat, završivši sezonu 2024/25. kao vicešampionke Crne Gore.
- 0
- Rukomet, Sport
- u
Rukometašice Trebjese Bemax ostvarile su drugo mjesto na regionalnom turniru – Bebeto Handball Summer Cup, koji je održan u Beogradu od 26. do 29. juna. Na turniru je učestvovalo 57 ekipa iz Grčke, Poljske, Bosne i Hercegovine, Srbije i Crne Gore, a Trebjesa Bemax je bila jedini predstavnik Crne Gore.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari