Levalea napravila odličnu uvertiru za derbi sa Rudarom

- Autor onogost.me
- 14.10.2018. u 06:05
Derbi meč trećeg kola Prve ženske lige za rukometašice, između nikšićke Levalee 2010 i podgorčke Devetke, pripao je popularnim “kanarinkama” koje su pobjedom od 31:28 upisale i treću pobjedu u isto toliko mečeva.
Odlično su izabranice Dragana Đurđevca otvorile meč i povele 6:1, pa 10:3, ali je iskusna gostujuća ekipa uspjela da do kraja prvog dijela meča smanji rezultat na tri razlike pa se na odomor otišlo pri rezultatu 15:12.
U nastavku su domaće igračice održavale razliku, pa je bilo prostora da i mlađe igračice uđu u igru, što se bitnije nije odražavalo na rezultat.
“Na kraju to su novi bodovi, ali meč koji zahtijeva svakako dobru analizu. Okrećemo se narednom meču, gostujemo Rudaru u derbiju kola”, kazao je Đurđevac za portal Onogošt.
Najefikasnija igračica susreta sa čak 11 postignutih golova bila je Anđela Stojanović iz redova Devetke, dok su se kod domaćina izdvojlie Sara Međedović sa 7, Nada Ćorović sa 6 i Elena Tomić sa 5 pogodaka.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Reprezentacija, Rukomet, Sport
- u
- 0
- Reprezentacija, Rukomet, Sport
- u
- 0
- Reprezentacija, Rukomet, Sport
- u
- 0