Mlađe „kanarinke“ preslišale vršnjakinje Budućnosti i plasirale se u narednu rundu kupa

12188968_440031839514818_3592650573588836436_n
  • 20.02.2016. u 20:15

Sjajnu rukometnu partiju odigrale su večeras , u Sportskom centru, rukometašice Levalee i Budućnosti,  djevojčice rođene 2000. godine i mlađe, u osmini finala nacionalnog kupa. Na kraju zaslužena pobjeda Nikšićanki  (18:15) koje su tokom čitavog meča bile bolje rivalke.

„Kanarinke“ su na poluvrijeme pošle sa prednošću od 5 golova razlike, da bi gošće odbranim 4-2 uspjele da se rezultatski vrate u meč i izjednače u 40. minutu.

Ipak, ekipa Levalee zaigrala je bolje, ponovo napravila razliku i na kraju mirno privela meč kraju.

Najefikasnije u ekipi domaćih bila su Nada Ćorović sa 6 i Sara Međedović sa 4 postignuta gola. Odličnu partiju pružila je na golu i Mna Mandić.

Njihov naredni protivnik biće poznat nakon žrijeba.

Prvi tim Levalee sjutra, takodje u osmini finala nacionalnog kupa gostuje ekipi ŽRK Bar. Utakmica počinje u 20h.