Rukometašice Nikšića pretrpjele ubjedljiv poraz

53672050_378031486113416_3009919755415977984_n
onogost.me
  • 03.03.2019. u 14:07

Rukometašice Nikšića poražene su na svom terenu u meču 9. kola Prve lige od ekipe Budućnosti II rezultatom 12:32.

Od samog starta gošće su imale prednost koju su postepeno uvećavale, a na poluvremenu je rezultat bio 17:6 u korist Podgoričanki.

Ništa novo na parketu Sportskog centra u Nikšiću nije viđeno ni tokom drugih 30 minuta, pa je rezultatska razlika i dalje rasla, a na kraju je iznosila i rekordnih 20 golova razlike.

Najefikasnija u domaćoj ekipi bila je Ana Smolović sa šest golova, Andrijana Orbović je upisala četiri, a dva gola postigla je Milica Drašković. U pobjedničkom sastavu najbolja je bila Milica Raičević sa devet pogodaka.

Ekipa Nikšića je nakon devet odigranih kola bez bodova i nalazi na posljednjem mjestu.