Trebjesa bolja od Nikšića u gradskom derbiju

53672050_378031486113416_3009919755415977984_n
onogost.me arhiva
  • 14.03.2019. u 07:25

Rukometašice Trebjese savladale su ekipu Nikšića rezultatom 31:23 u utakmici 10. kola Prve lige.

Dobrom igrom u odbrani „medvjedice“ su već u prvim minutima stekle prednost, tako da je u 10. minutu na semaforu stajalo 6:1 u korist rukometašica Trebjese. Do kraja poluvremena rezultat se iz minuta u minut uvećevao pa je na poluvremenu bilo 15:9 u korist „medvjedica“. U nastavku je viđena još bolja igra Trebjese, a najbolji period bio je sredinom drugog poluvremena kada je na semaforu bilo plus 13 u korist „medvjedica“.

Najefikasnija u pobjedničkoj ekipi bila je Varajić sa 6 postignutih golova, dok je jedan manje upisala Mijanović.

U ekipi Nikšića istakla se Orbović sa 7 golova.