Autor: Branko Čupić
08:25
14.3.2019.

Trebjesa bolja od Nikšića u gradskom derbiju

Rukometašice Trebjese savladale su ekipu Nikšića rezultatom 31:23 u utakmici 10. kola Prve lige.

Dobrom igrom u odbrani „medvjedice“ su već u prvim minutima stekle prednost, tako da je u 10. minutu na semaforu stajalo 6:1 u korist rukometašica Trebjese. Do kraja poluvremena rezultat se iz minuta u minut uvećevao pa je na poluvremenu bilo 15:9 u korist „medvjedica“. U nastavku je viđena još bolja igra Trebjese, a najbolji period bio je sredinom drugog poluvremena kada je na semaforu bilo plus 13 u korist „medvjedica“.

Najefikasnija u pobjedničkoj ekipi bila je Varajić sa 6 postignutih golova, dok je jedan manje upisala Mijanović.

U ekipi Nikšića istakla se Orbović sa 7 golova.

• 17:08
    20.3.2019.

Povreda je prošlost, Đurđina Jauković trenira punim intenzitetom, juče je, uoči okupljanja reprezentacije, radila individualni trening i bez problema šutirala na gol.

• 13:13
    17.3.2019.

Rukometašice Levalee savladale su sinoć ekipu Nikšića sa 26:22 u meču 11. kola Prve lige.

• 08:11
    16.3.2019.

Rukometašice Levalee i Nikšića odigraće večeras međusobni duel  u okviru 11. kola Prve crnogorske lige.

• 09:10
    15.3.2019.

Sastav Budućnost II sinoć je u utakmici 10. kola Prve lige za rukometašice savladao Levaleu rezultatom 19:11 (8:7).