Autor: onogost.me
08:07
28.12.2018.

Trebjesa NOA treća na turniru u Skoplju, mlađa ekipa prva u Mostaru

Na poziv prijatelja iz Sportske Akademije iz Skoplja rukometašice Trebjese NOA učestvovale su na međunarodnom turniru “Ruka na prijateljstvo“  koji se od 20. do 22. decembra održao u glavnom gradu Makedonije.

“Medvjedice” su na startu turnira poražene od domaće ekipe rezultatom 32:30, dok su drugog dana savladale reprezentaciju Beograda 25:24, da bi u trećem kolu igrale neriješeno sa ekipom centralne Srbije 25:25, pa su na kraju osvojile treće mjesto.

Rukometašice Trebjese NOA učestvovale su i na XI Međunarodnom turniru Mostar 2018 za juniorke i kadetkinje, gdje su u konkurenciji šest timova osvojile prvo mjesto.

Pored nikšićke ekipe na turniru su učestvovali Zrinjski, Katarina, Travnik, Leotar i Delmnium Tomislavgrad, a najbolja igračica turnira je bila “medvjedica” Sara Blečić.

• 14:37
    13.1.2019.

U izboru za najbolje rukometaše i rukometne radnike, a gdje u glasanju učestvuju igrači i treneri, za najboljeg šefa stručnog štaba u Italiji za 2018. godinu izabran je Nikšićanin Branko Dumnić.

• 08:30
    11.1.2019.

Jedini trofej koji je neki nikšićki klub osvojio, pehar Kupa 2008. godine koji je pripao Sutjesci, osvojen je pod njegovim vođstvom,a sada već šest godina sa velikim uspjehom obavlja trenerski posao u Italiji, gdje je u godini za nama osvojio Kup i Super Kup, čime je svom klubu donio najveći uspjeh u istoriji. Branko Dumnić jedan je od najuspješnijih rukometnih radnika iz našeg grada, i neko ko je u potpunosti svoj život posvetio ovom sportu.

• 16:54
    29.12.2018.

Naš sugrađanin i rukometni trener Branko Dumnić postigao je novi uspjeh na „čizmi“ sa svojim Presanom, sa kojim je osvojio Super Kup Italije.