Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Sutjeska protiv Budućnosti u četvrtfinalu Kupa

Dragana Stjepanović/ ABA liga
  • Autor onogost.me
  • 14.02.2023. u 09:05
Košarkaši Sutjeske večeras u četvrtfinalu Kupa Crne Gore igraju protiv Budućnost Volija.

Trener Sutjeske, Darko Vujačić neće moći da računa na povrijeđene Miloša Koprivicu i Vladimira Tomaševića.

“Bez imperativa i pritiska idemo da odigramo što bolje, da pokušamo da pružimo dostojan otpor. Potrudićemo se da utakmica bude kvalitetna. Motiva neće nedostajati, momci će dati sve od sebe. Budućnost je naša najjača ekipa, favorit za osvajanje Kupa. Nama predstoji da budemo dostojan protivnik i da pružimo maksimum u ovom momentu”, kazao je Vujačić.

Prije tačno deset godina Sutjeska je ostvarila istorijski uspjeh i osvojila Kup Crne Gore, savladavši u finalu, u Tivtu, upravo Budućnost.

Sutjeska je jedina ekipa, koja je, osim Budućnosti, osvojila trofej u ovom takmičenju.

Meč u “Bemax” areni počinje u 19.30 h.

 

    ,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

    Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

    Ostavi komentar

    Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

    Povezani članci

    Da je bilo zrna sreće, možda bi juniorke Crne Gore danas igrale finale ili u najmanju ruku meč za 3. mjesto na Svjetskom prvenstvu u Kini. Nesrećan remi ih je poslao na težeg rivala, pa su nakon jedinog poraza na šampionatu završile u borbi za 5. mjesto i savladale Srbiju (34:28), koja im je bila nesuđeni rival u četvrtfinalu.
    Juniorska vaterpolo reprezentacija Crne Gore igra večeras protiv Španije za bronzanu medalju na Svjetskom prvenstvu za igrače do 18 godina u Portugalu.
    -->