Sutjeska se pojačala u odbrani: Stigao Ilija Martinović

FK Sutjeska
- Autor onogost.me
- 02.10.2024. u 19:05
Sutjeska će u nastavku sezone biti jača za defanzivca Iliju Martinovića, saopšteno je iz kluba.
On na stadion kraj Bistrice dolazi kao slobodan igrač, a prethodno je branio boje Spartaka iz Subotice, gdje je odigrao devet utakmica i postigao jedan gol.
U karijeri je još nastupao jza Lovćen, Aluminij, Maribor, Dečić, Pakhtakor, Sarajevo i Bnei Sakhnin.
Martinović je odigrao tri utakmice za A selekciju Crne Gore.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Biznis
- u
Crnogorska ekonomija bi, prema najnovijim prognozama Evropske komisije (EK), u ovoj godni trebalo da ojača tri odsto, a u narednoj 3,2 odsto.
- 0
- Ostali sportovi, Reprezentacija, Sport
- u
- 0
- u
U okviru kampanje „Poštuj život, vrati oružje“, od 2. januara do 20. maja 2025. godine, Upravi policije je dobrovoljno predato ukupno 3.635 komada oružja, 121.864 komada municije, 408 komada ručnih bombi, kao i više stotina djelova oružja i eksplozivnih sredstava.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari