Autor: onogost.me
10:45
6.11.2018.

Glava Zete: Iva Lakić pobjednica mastersa za teniserke do 14 godina

Na terenima TK "Glava Zete" proteklog vikenda održan je turnir masters serije za kategoriju teniserki do 14 godina, na kojem je konačnu pobjedu odnijela desetogodišnja Iva Lakić.

Učesnice su bile podijeljene u dvije grupe po četiri takmičarke, a igralo se po sistemu svak sa svakim. Viđeno je dosta kvalitetnih mečeva, a po dvije najbolje plasirane teniserke ostvarile su plasman u polufinale u kojem je Iva Lakić savladala Petru Mirković sa 2:0 (6:2; 6:4), a Anđela Mrvaljević je bila bolja od Anje Jovović 2:1 (2:6; 6:3; 6:4).

Najinteresantnij meč viđen je u finalu, gdje je nakon izvanredne igre Iva Lakić pobijedila favorita Anđelu Mrvaljević rezultatom 2:0 (6:2; 6:3) i potpuno zasluženo došla do prvog mjesta.

Domaćin TK  "Glava Zete" se istakao kao dobar organizator turnira.

• 08:17
    17.6.2019.

Član TK Nikšić, Simon Knežević osvojio je prvo mjesto na prvenstvu Crne Gore za pionire, koje je prethodnog vikenda održano na terenima TK Eminent iz Podgorice.

• 12:34
    19.5.2019.

Novinarska ekipa portala Onogošt je imala zadovoljstvo da se pet dana druži sa teniserima u Teniskom klubu "Nikšić“ na 12. po redu međunarodnom turniru za mlađe kategorije koji se održao na terenima pod Trebjesom.

• 08:24
    13.5.2019.

Nikšić će od danas do 19. maja biti domaćin međunarodnog teniskog turnira “Montenegro cup”, na kojem će učestvovati 70 tenisera iz 20 evropskih država.

• 08:13
    24.9.2018.

U Nikšiću je u subotu 22. septembra počeo međunarodni teniski turnir “Liberty day of Nikšić tournament” (Turnir dana oslobođenja Nikšića) i trajaće do 29. septembra.