Sjutra startuje škola plivanja i vaterpola

onogost.me
- Autor onogost.me
- 03.11.2016. u 15:25
Škola vaterpola i plivanja svečano počinje sa radom sjutra u 10h u Sportskom centru Nikšić.
Organizatori su Sportski centar Nikšić i Vaterpolo i plivački savez, a radiće tri puta sedmično, ponedjeljkom, srijedom i petkom u terminima od 10 – 11h, i od 18 – 19h za dječake i djevojčice 2004. godište i mlađe.
Školom će koordinirati Vido Lompar, trener mlađih nacionalnih selekcija Vaterpolo i plivačkog saveza Crne Gore.
Jednom nedjeljno će školu obilaziti Petar Porobić i Mladen Klikovac, a čitav program biće pod stručnim savjetom Vaterpolo i plivačkog saveza Crne Gore.
Cijena škole je 20 eura.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Reprezentacija, Sport, Vaterpolo
- u
Vaterpolisti Crne Gore izborili su plasman u polufinale kvalifikacionog turnira Svjetskog kupa na Malti, pošto su savladali Rumuniju 14:8.
- 0
- Reprezentacija, Sport, Vaterpolo
- u
Crnogorska vaterpolo reprezentacija je nanizala četiri ubjedljive pobjede na turniru “Divizije 2” Svjetskog kupa i baš to smo očekivali od izabranika Dejana Savića ovih dana na Malti. Preostala su još tri meča, danas sa Rumunijom (18h) u četvrtfinalu.
- 0
- Reprezentacija, Vaterpolo
- u
Vaterpolo reprezentacija Crne Gore plasirala se u četvrtfinale kvalifikacionog turnira za Svjetski kup. Crnogorski vaterpolisti savladali su u osmini finala domaćina, selekciju Malte 23:6.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari









