Osumnjičen da je fizički nasrnuo na suprugu

pixabay.com
- Autor onogost.me
- 19.08.2024. u 11:32
Tužilac u Osnovnom državnom tužilaštvu u Nikšiću predložio je da se odredi pritvor P.V. zbog sumnje da je nanio povrede supruzi.
Državni tužilac u Nikšiću donio je rješenje o zadržavanju P.V. zbog osnovane sumnje da je izvršio krivično djelo nasilje u porodici ili u porodičnoj zajednici i podnio predlog za određivanje pritvora, naveli su iz nikšićkog ODT-a.
“Postoji osnovana sumnja da je P.V. 18. avgusta 2024.godine godine u Nikšiću, u prisustvu djece, primjenom nasilja, nanio povrede supruzi”, piše u saopštenju ODT-a.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Uncategorized
- u
U okviru kampanje “Živi, ne žuri“, policija će danas i sjutra sprovesti pojačane kontrole saobraćaja širom Crne Gore, saopšteno je iz Ministarstva unutrašnjih poslova (MUP).
- 0
- Uncategorized
- u
Hor JU „Zahumlje“ iz Nikšića, kojim rukovodi profesorica Valentina Jaredić, sa ponosom je, navode iz te ustanove, nastupio na IV Susretima horova Crne Gore na Cetinju.
- 0
- Uncategorized
- u
Uprava policije apelovala je na građane da tokom predstojećeg obilježavanja Dana državnosti Crne Gore voze oprezno, poštuju saobraćajne propise i izbjegavaju vožnju pod dejstvom alkohola, upozoravajući da se zbog praznika, vikenda i turističke sezone očekuje pojačan intenzitet saobraćaja i povremeni zastoji na više putnih pravaca.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari










