Bedem fest ipak ima elektro stejdž!

- Autor onogost.me
- 18.08.2016. u 16:40
I ljubitelji elektronske muzike će uživati ove godine na Bedem festu, jer će elektro stejdža ipak biti.
Na otvaranju, odličnu žurku obećavaju Buba, Marek Tripkowsky, Ffunk i Bocho.
Druge noći, posjetioci će se provoditi uz tehno zvuk Shandu-a, Dina Rastodera i Nikole Vukovića. Posljednje noći festivala, publika će igrati uz setove Darka Miloševića, Proximusa i TZ Projekta.
Bedem Fest Nikšić je ljetnji muzički festival alternativne umjetnosti koji se održava na nikšićkoj tvrđavi Bedem. Ovogodišnji Bedem Fest, će se održati od 25. do 27. avgusta.
portalanalitika.me
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Zabava
- u
Osma sila je živa, to je najbitnije - tim riječima pjevač kultne nikšićke grupe Željko Mrvošević sumirao je veče u foajeu Nikšićkog pozorišta, nakon promocije albuma, stripa i dokumentarnog filma pod nazivom "S felerom rođeni".
- 2
- Zabava
- u
Vijest da će se članovi Osmi sile ponovo okupiti obradovala je mnoge Nikšićane.
- 2
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











