Poslušajte novu pjesmu Manitou-a

Miloš Zvicer
- Autor onogost.me
- 02.03.2017. u 12:56
Nikšićki sastav Manitou objavio je još jednu pjesmu koja najavljuje njihov predstojeći album Zion.
Uz numeru Gangsteraja, bend je najavio da će kompletno novo izdanje biti dostupno za preuzimanje u subotu, 4. marta.
Ranije su javnosti predstavljene tri pjesme sa tog projekta – “Kajcija”, “Gdin. Podzemlje” i “Igi Azelija”.
Manitou je publici poznat po kombinaciji hardkora i regea, ali je na novim pjesmama primjetan zaokret ka grajm, dab i trip hop zvuku.
Izvor: vijesti.me
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Zabava
- u
Deveti Međunarodni festival umjetnosti i mode „Golub mira“ biće održan večeras na nikšićkom Trgu slobode, sa početkom u 21h.
- 0
- Zabava
- u
U okviru projekta "Novo lice Starog grada", povodom obilježavanja Svjetskog dana muzike, na maloj sceni gradske tvrđave 20. juna biće održana tri besplatna koncerta, najavio je direktor Bedem festa Petar Šundić.
- 0
- Zabava
- u
Deveti Međunarodni festival umjetnosti i mode „Golub mira“ biće održan 20. juna na nikšićkom Trgu slobode, sa početkom u 21 čas.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari











