Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Punkreas sjutra objavljuje četiri numere

pankreas1
Privatna arhiva
  • Autor onogost.me
  • 18.05.2017. u 06:59

Sastav Punkreas nakon pune tri godine objaviće novo izdanje. 

U pitanju je “1000 zašto 1000 zato” koji sadrži četiri numere i pojaviće se sjutra, a fanovi će moći da ga poslušaju putem Deezer servisa.

Njihov prethodni album “Majmunska posla” pored toga što se može naći na svim digitalnim servisima i dalje je dostupan za besplatno preuzimanje na download sekciji portala Nocturnemagazine.

Lista pjesama za ovo izdanje je sljedeća: “El Hijo Del Viento”, “True WorW ds”, “Nije kraj” i “Bolji svijet”, a uskoro treba očekivati premijeru spota za jednu od numera sa ovog izdanja.

 

Izvor: CdM

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Zlatna era jugoslovenskog rokenrola sinoć je oživjela kraj Krupačkog jezera, gdje je otvoreno 15. izdanje Lake festa. Prvu festivalsku noć obilježili su velikani nekadašnje jugoslovenske rok scene, ali i prizor koji najbolje govori koliko njihova muzika i danas traje. Brojna, mahom mlada publika horski je pjevala hitove nastale decenijama prije nego što su se mnogi od njih i rodili.
Petnaesto izdanje Lake festa počinje večeras na Krupačkom jezeru i trajaće do nedjelje, 9. avgusta.
Premijer Milojko Spajić poručio je da Vlada nastavlja da pruža podršku domaćim festivalima koji doprinose promociji crnogorske kulture, turizma i lokalne ekonomije. On je ugostio direktora Lake festa Predraga Zečevića i Bedem festa Petra Šundića.
-->