Reper “Bvana Herbalajzer” u nedjelju u NK pabu

- Autor onogost.me
- 22.02.2017. u 08:49
Beogradski reper "Bvana Herbalajzer" nastupiće u nedjelju, 26. februara u NK pabu.
On će se pred nikšićkom publikom pojaviti u 21.30h, a cijena ulaznice je dva eura.
Idućeg dana, “Bvana Herbalajzer” zabavljaće fanove u podgoričkom Montenegro pabu.
Nastupi se organizuju uz podršku Niksicko rock's.
Bvana Herbalajzer karijeru je započeo u novobeogradskim blokovima 2000. godine kao član grupe LNG (Litle Nasty Gremlins) sa kojom je aktivno učestvovao u demo organizaciji “Borba protiv shunda”.
Po rasformiranju grupe LNG, Bvana započinje solo karijeru objavljivanjem pjesme “Ja sam Bvana”.
Nakon trogodišnjeg boravka u Americi konačno objavljuje “Ko je krao jogurt’’, kao i svoj prvi video za singl “Rimujem i Kradem” kao uvertiru za drugi album pod tim imenom, koji je izašao 2009. godine.
Nastavlja sa albumom “Fujznem Dzigili” urađenim u saradnji sa Ajs Nigrutinom sa kojeg je skinut hit singl “Magla”.
Do kraja godine planira da objavi izdanje trećeg samostalnog LP-ija „Čelično Mudo“.
Od samog početka karijere Bvanu je odlikovala sposobnost da sarađuje sa potpuno različitim reperima, a da pritom nijednog trenutka ne ugrozi ili kompromituje sopstveni stil.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Zabava
- u
- 0
- Zabava
- u
- 1
- Zabava
- u
- 12