Danas o epidemiološkoj situaciji

- Autor onogost.me
- 29.07.2022. u 06:30
Konferencija za medije, povodom trenutne epidemiološke situacije u zemlji, izazvane pandemijom virusa COVID-19, održaće se danas u 10 sati u amfiteatru Instituta za javno zdravlje.
Na pres konferenciji govoriće državni sekretar u Ministarstvu zdravlja Elvis Omeragić, direktor Instituta za javno zdravlje Igor Galić i direktorica Kliničkog centra Crne Gore Ljiljana Radulović.
U Crnoj Gori trenutno je aktivno 6.398 slučajeva koronavirusa.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Zdravlje
- u
Ministarstvo zdravlja Crne Gore, uz podršku Svjetske zdravstvene organizacije, pokrenulo je program obuke o obezbjeđenju kvaliteta i bezbjednosti pacijenata, sa ciljem jačanja zdravstvenog sistema i unapređenja usluga koje se pružaju građanima.
- 1
- Zdravlje
- u
Institut za javno zdravlje Crne Gore saopštio je da je HPV vakcinacija za djecu oba pola uzrasta od 9 do 14 godina i dalje jedan od prioriteta u okviru Programa imunizacije.
- 0
- Zdravlje
- u
Crnogorsko društvo za borbu protiv raka (CDPR) u saradnji sa Dječjim savezom Nikšić i JU „Zahumlje” organizovalo je izložbu izabranih dječjih radova učenika crnogorskih osnovnih škola na temu „Pušenje ili zdravlje” u sali JU „Zahumlje”.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
25.12.
20:32
Opština Nikšić donirala 3.000 eura Katoličkoj crkvi
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











