IJZ: 79 novih slučajeva koronavirusa

gov.me
- Autor onogost.me
- 01.11.2022. u 15:23
U Crnoj Gori je u posljednja 24 sata registrovano 79 novih slučajeva koronavirusa, na 890 analiziranih uzoraka.
U istom periodu nije zabilježen nijedan smrtni ishod od posljedica Kovida-19.
Novootkriveni slučajevi su iz Podgorice 33, Pljevalja 12, Bara sedam, Kotora i Nikšića po šest, Herceg Novog pet, Budve četiri, sa Cetinja i iz Danilovgrada po dva, a iz Tivta i Tuzi po jedan.
Oporavila se još 91 osoba, pa su aktivna 492 slučaja infekcije, objavljeno je iz Instituta za javno zdravlje.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Zdravlje
- u
Ministarstvo zdravlja Crne Gore, uz podršku Svjetske zdravstvene organizacije, pokrenulo je program obuke o obezbjeđenju kvaliteta i bezbjednosti pacijenata, sa ciljem jačanja zdravstvenog sistema i unapređenja usluga koje se pružaju građanima.
- 1
- Zdravlje
- u
Institut za javno zdravlje Crne Gore saopštio je da je HPV vakcinacija za djecu oba pola uzrasta od 9 do 14 godina i dalje jedan od prioriteta u okviru Programa imunizacije.
- 0
- Zdravlje
- u
Crnogorsko društvo za borbu protiv raka (CDPR) u saradnji sa Dječjim savezom Nikšić i JU „Zahumlje” organizovalo je izložbu izabranih dječjih radova učenika crnogorskih osnovnih škola na temu „Pušenje ili zdravlje” u sali JU „Zahumlje”.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
26.12.
22:05
Vijeće Višeg suda: Milutinu Simoviću ukinut pritvor
26.12.
19:48
Otvorena izložba „U susret Božiću“
26.12.
13:28
Otvoren Omladinski servis u Plužinama
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











