Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

OB Nikšić: Od posljedica koronavirusa preminuo jedan pacijent

opsta_bolnica_niksic_2_0_2
onogost.me
  • Autor onogost.me
  • 25.11.2020. u 11:43

U  Opštoj bolnici Nikšić trenutno su hospitalizovana 64 pacijenata. Od posljedica koronavirusa preminuo je jedan pacijent rođen 1937. godine.

“Deset pacijenata je životno ugroženo i nalaze se u Jedinici intenzivnog liječenja, od kojih je pet pacijenta na neinvazivnoj ventilaciji. Na respiratoru trenutno nema pacijenata”, saopšteno je iz nikšićke bolnice.

Ostali pacijenti su stabilnih vitalnih parametara i trenutno se dobro osjećaju.

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Na Institutu za onkologiju Kliničkog centra Crne Gore (KCCG) danas je svečano pušten u rad novi linearni akcelerator "TrueBeam", najsavremeniji uređaj ove vrste u svijetu, čime je crnogorski zdravstveni sistem napravio značajan iskorak u liječenju malignih bolesti, saopšteno je iz Ministarstva zdravlja.
Tuširanje hladnom vodom često se ističe kao zdrava navika za organizam, a stručnjaci pojašnjavaju i kada je najbolje da uvedete ovu naviku u svoju svakodnevnicu.