OB Nikšić: Šest pacijenata životno ugroženo

gov.me/B.Ćupić
- Autor onogost.me
- 26.10.2020. u 11:58
U Opštoj bolnici (OB) Nikšić trenutno je hospitalizovano 53 pacijenata pozitivna na koronavirus, od kojih je šest životno ugroženo.
“Šest pacijenata je životno ugroženo i nalaze se u Jedinici intenzivnog liječenja. Dva pacijenta su na neinvazivnoj ventilaciji, a na respiratoru trenutno nema pacijenata. Ostali pacijenti su stabilnih vitalnih parametara i trenutno se dobro osjećaju”, navodi se u saopštenju nikšićke bolnice.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Zdravlje
- u
Svjetski dan bez duvanskog dima 31. maj, obilježava se pod sloganom "Iza lažnog sjaja suprostaviti se duvanskoj i nikotinskoj zavisnosti".
- 1
- Društvo, Zdravlje
- u
Institut za sudsku medicinu Medicinskog fakulteta Univerziteta u Beogradu još nije završio vještačenje u slučaju smrti novorođenčeta iz Nikšića, koje je u oktobru prošle godine preminulo usljed gušenja u toj zdravstvenoj ustanovi.
- 0
- Zdravlje
- u
U domovima zdravlja u Crnoj Gori od juna će biti proširen dijapazon usluga, što bi trebalo da omogući da se veći broj pacijenata liječi na nivou primarne zdravstvene zaštite, najavio je ministar zdravlja Vojislav Šimun, navodeći da su od naredne godine planirane i dodatne edukacije za izabrane ljekare.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
09:11
„Ajkule“ poražene od SAD
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











