Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Preminule dvije osobe, 72 novozaraženih

pixabay.com
  • Autor onogost.me
  • 22.03.2023. u 15:59
U Crnoj Gori su, u posljednja 24 sata, od posljedica koronavirusa preminule dvije osobe, a registrovana su 72 nova slučaja infekcije.

 

Novootkriveni slučajevi su iz Podgorice 25, Nikšića 14, Budve i Pljevalja po sedam, Herceg Novog četiri, Bijelog Polja i Ulcinja po tri i iz Bara i Kotora po dva.

Na Cetinju, u Danilovgradu, Šavniku, Tuzima i Tivtu evidentiran je po jedan novi slučaj infekcije koronavirusom.

Kako je objavljeno na Tviter nalogu IJZ-a, u posljednja 24 sata prijavljen je oporavak 67 pacijenata.

U Crnoj Gori je trenutno aktivno 426 slučajeva infekcije koronavirusom.

    ,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

    Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

    Ostavi komentar

    Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

    Povezani članci

    Ministarstvo zdravlja Crne Gore, uz podršku Svjetske zdravstvene organizacije, pokrenulo je program obuke o obezbjeđenju kvaliteta i bezbjednosti pacijenata, sa ciljem jačanja zdravstvenog sistema i unapređenja usluga koje se pružaju građanima.
    Institut za javno zdravlje Crne Gore saopštio je  da je HPV vakcinacija za djecu oba pola uzrasta od 9 do 14 godina i dalje jedan od prioriteta u okviru Programa imunizacije.
    Crnogorsko društvo za borbu protiv raka (CDPR) u saradnji sa Dječjim savezom Nikšić i JU „Zahumlje” organizovalo je izložbu izabranih dječjih radova učenika crnogorskih osnovnih škola na temu „Pušenje ili zdravlje” u sali JU „Zahumlje”.
    -->