Preminuo kovid pacijent, životno ugroženo 13 osoba

onogost.me
- Autor onogost.me
- 25.01.2021. u 08:44
Osamdesetrogodišnji pacijent liječen u Opštoj bolnici (OB) Nikšić preminuo je od posljedica izazvanih Kovid infekcijom.
U toj zdravstvenoj ustanovi hospitalizovana su 62 kovid pacijenata, od kojih je 13 životno ugroženo i nalaze se u Jedinici intenzivnog liječenja.
“Od njih su četiri pacijenta na neinvazivnoj ventilaciji. Na respiratoru trenutno nema pacijenata”, navodi se u izvještaju OB.
Iz bolnice navode da su ostali pacijenti stabilnih vitalnih parametara i trenutno se dobro osjećaju.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Zdravlje
- u
Još samo ove sedmice građani neće moći da podižu ljekove na recept u privatnim apotekama. Od ponedjeljka će im to biti omogućeno jer će Fond za zdravstveno osiguranje (FZO) potpisati nove ugovore sa njima, saopštio je Radovan Nikolić, pomoćnik direktora u FZO u intervjuu za "Boje jutra" na TV Vijesti.
- 0
- Zdravlje
- u
Određene vrste voća sadrže hranljive sastojke koji mogu pomoći u održavanju zdrave cirkulacije, snižavanju krvnog pritiska i smanjenju rizika od srčanih bolesti. Osim toga, bogato su vlaknima, vitaminima, mineralima i prirodnim antioksidansima.
- 0
- Zdravlje
- u
Kampanja "Prevencija je ključ – misli na sebe", povodom obilježavanja "Ružičastog oktobra" – mjeseca posvećenog prevenciji raka dojke, zvanično je počela, saopšteno je iz Ministarstva zdravlja.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari