Prvom dozom vakcinisano 52 odsto punoljetnog stanovništva

gov.me, B. Čupić
- Autor onogost.me
- 26.09.2021. u 08:12
U Crnoj Gori prvom dozom vakcine protiv koronavirusa vakcinisano je 52 odsto punoljetnog stanovništva, a revakcinisano 45,7 odsto.
Do sada je dato 446.806 doza vakcina protiv koronavirusa.
Prvu dozu vakcine primilo je 237.797 osoba ili 38,4 odsto, a drugu 209.009 ili 33,7 odsto ukupnog stanovništva.
U Crnoj Gori u posljednja 24 sata prvu dozu vakcine primila je 1.171 osoba, a revakcinisan je 397 osoba.
Masovna vakcinacija protiv COVID 19 u Crnoj Gori počela je 4. maja.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Zdravlje
- u
Vlada Crne Gore utvrdila je Predlog odluke o osnovnoj i doplatnoj listi ljekova, kojom su snižene cijene za 180 ljekova, uvedeno 11 novih generičkih preparata, a procjenjuje se da će zdravstveni sistem na godišnjem nivou ostvariti uštede od 1,97 miliona eura.
- 0
- Zdravlje
- u
Na predlog Ministarstva zdravlja (MZD), Vlada Crne Gore utvrdila je Predlog zakona o izmjenama i dopuni Zakona o kozmetičkim proizvodima, kojim se dodatno unapređuje regulatorni okvir u ovoj oblasti i obezbjeđuje potpuno usklađivanje sa pravnom tekovinom Evropske unije (EU), saopšteno je danas iz MZD.
- 0
- Zdravlje
- u
Svjetski dan bez duvanskog dima 31. maj, obilježava se pod sloganom "Iza lažnog sjaja suprostaviti se duvanskoj i nikotinskoj zavisnosti".
- 1
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











