Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Registrovana 32 nova slučaja, jedan iz Nikšića

korona12
gov.me
  • Autor onogost.me
  • 17.07.2021. u 14:39

Laboratorije Instituta za javno zdravlje Crne Gore (IJZCG), druge javne i privatne laboratorije koje se bave dijagnostikom infekcije koronavirusa završile su analizu 1.958 uzoraka i potvrdile 32 nova slučaja koronavirusa.

U Nikšiću je registrovan jedan novi slučaj koronavirusa, pa je ukupno zaraženih u našem gradu 23.

Najviše novooboljelih je iz Budve (11), zatim Podgorice (7), Kotora (7), Herceg Novog (2), Tivta (2), Ulcinja (1), Andrijevice (1).

Udio novoopozitivnih slučajeva u ukupnom broju testiranih za 16. jun je 1,63 odsto.

Vrijednost 14-dnevne stope kumulativne incidencije na nivou Crne Gore na jučerašnji dan iznosila je 49,25.

Tokom jučerašnjeg dana Institutu su prijavljena dva smrtna ishoda, kod pacijenata iz Podgorice i Bara, od kojih je mlađi imao 53 a stariji 72 godine starosti.

Ukupan broj preminulih povezanih sa kovid-19 infekcijom u Crnoj Gori od početka pandemije je 1.623.

Do 15 časova prijavljen je oporavak kod 23 pacijenta.

Trenutno je aktivno 335 slučajeva.

 

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Još samo ove sedmice građani neće moći da podižu ljekove na recept u privatnim apotekama. Od ponedjeljka će im to biti omogućeno jer će Fond za zdravstveno osiguranje (FZO) potpisati nove ugovore sa njima, saopštio je Radovan Nikolić, pomoćnik direktora u FZO u intervjuu za "Boje jutra" na TV Vijesti.
-->