Registrovano 12 slučajeva koronavirusa, bez preminulih

gov.me
- Autor onogost.me
- 20.11.2022. u 15:28
U posljednja 24 sata registrovano je 12 novih slučajeva koronavirusa, na 537 analiziranih uzoraka, saopšteno je iz Instituta za javno zdravlje (IJZ).
U istom periodu nije zabilježen nijedan smrtni ishod od posljedica Kovida-19.
COVID-19, dnevni izvještaj #ijzcg pic.twitter.com/kV8mzwE6ha
— Institut za javno zdravlje Crne Gore (@ijzcg) November 20, 2022
Kako su naveli iz IJZ, oporavila su se još 22 pacijenta.
U Crnoj Gori sada su aktivna 232 slučaja koronavirusa.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Zdravlje
- u
Vlada Crne Gore utvrdila je Predlog odluke o osnovnoj i doplatnoj listi ljekova, kojom su snižene cijene za 180 ljekova, uvedeno 11 novih generičkih preparata, a procjenjuje se da će zdravstveni sistem na godišnjem nivou ostvariti uštede od 1,97 miliona eura.
- 0
- Zdravlje
- u
Na predlog Ministarstva zdravlja (MZD), Vlada Crne Gore utvrdila je Predlog zakona o izmjenama i dopuni Zakona o kozmetičkim proizvodima, kojim se dodatno unapređuje regulatorni okvir u ovoj oblasti i obezbjeđuje potpuno usklađivanje sa pravnom tekovinom Evropske unije (EU), saopšteno je danas iz MZD.
- 0
- Zdravlje
- u
Svjetski dan bez duvanskog dima 31. maj, obilježava se pod sloganom "Iza lažnog sjaja suprostaviti se duvanskoj i nikotinskoj zavisnosti".
- 1
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











