Šestoro novozaraženih, svi iz Rožaja

arhiva
- Autor onogost.me
- 24.06.2020. u 14:52
Od jutrošnjeg presjeka laboratorije IJZCG završile su analizu još 57 uzoraka od kojih je 6 bilo pozitivno na novi koronavirus.
Svi novopozitivni su iz Rožaja. Pet su kontakti ranije oboljelih dok se šesti može povezati sa boravkom u BiH.
U Crnoj Gori je trenutno aktivno 65 slučajeva:
Rožaje: 28
Podgorica: 17
Berane: 4
Bar: 3
Ulcinj: 3
Budva: 3
Bijelo Polje: 4
Cetinje: 2
Danilovgrad: 1
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Zdravlje
- u
Još samo ove sedmice građani neće moći da podižu ljekove na recept u privatnim apotekama. Od ponedjeljka će im to biti omogućeno jer će Fond za zdravstveno osiguranje (FZO) potpisati nove ugovore sa njima, saopštio je Radovan Nikolić, pomoćnik direktora u FZO u intervjuu za "Boje jutra" na TV Vijesti.
- 0
- Zdravlje
- u
Određene vrste voća sadrže hranljive sastojke koji mogu pomoći u održavanju zdrave cirkulacije, snižavanju krvnog pritiska i smanjenju rizika od srčanih bolesti. Osim toga, bogato su vlaknima, vitaminima, mineralima i prirodnim antioksidansima.
- 0
- Zdravlje
- u
Kampanja "Prevencija je ključ – misli na sebe", povodom obilježavanja "Ružičastog oktobra" – mjeseca posvećenog prevenciji raka dojke, zvanično je počela, saopšteno je iz Ministarstva zdravlja.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji

08.10.
20:54
Sutjeska osvojila “Pecaru”

08.10.
15:55
Prijave za BoostMeUp do 12. oktobra

08.10.
13:37
Evropski pub kviz 15. oktobra u Nikšiću
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari