U nikšičkoj bolnici preminuo jedan kovid pacijent

onogost.me
- Autor onogost.me
- 05.11.2020. u 08:48
U Opštoj bolnici Nikšić preminuo je jedan pacijent (51) zbog komplikacija izazvanih Covid infekcijom.
U ovoj zdravstvenoj ustanovi hospitalizovano je 52 pacijenata.
“Pet pacijenata je životno ugroženo i nalaze se u Jedinici intenzivnog liječenja. Jedan pacijent je na neinvazivnoj ventilaciji, a na respiratoru trenutno nema pacijenata. Ostali pacijenti su stabilnih vitalnih parametara i trenutno se dobro osjećaju”, navode iz bolnice.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Zdravlje
- u
Starenje je prirodan proces, ali pravilnom prehranom možemo usporiti njegove učinke i očuvati zdravlje i mladalački izgled kože.
- 1
- Zdravlje
- u
U Institutu za javno zdravlje (IJZ) i domovima zdravlja u više crnogorskih opština danas će biti organizovano besplatno i povjerljivo testiranje na virusne hepatitise B i C, saopšteno je iz IJZ-a.
- 0
- Zdravlje
- u
Roditelji bi trebalo da izbjegavaju korišćenje pametnih telefona i društvenih mreža kod djece predtinejdžerskog uzrasta, prema novom istraživanju.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji

30.07.
21:58
Djelovi opštine sjutra bez struje

30.07.
14:16
Nikola Furtula pojačao redove Sutjeske

30.07.
13:33
Tošković: I dalje nam se igra Evropa
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari