Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Šampion u odbranu titule kreće protiv Mornara

naslovna_46_4_0_0_0
Arhiva
  • Autor onogost.me
  • 05.08.2018. u 06:44

Šampion Crne Gore, ekipa Sutjeske večeras kreće u odbranu titule utakmicom 1. kola protiv novog člana prvoligaškog karavana, tima Mornara.

Nakon eliminacije od jermenskog Alaškerta u kvalifikacijama za Ligu Evrope, fudbaleri Sutjeske se sada u potpunosti okreću obavezama na domaćoj sceni. Tim Nikole Rakojevića eliminisan je prethodno i u kvalifikacijama za Ligu šampiona od Astane, ali je u tim mečevima makar stekao neophodno iskustvo koje će mu značiti i za duele u Telekom Prvoj ligi.

Rival “plavih“ je povratnik u društvo najboljih od ove sezone, kao tim koji je u Drugoj ligi prethodno pokazao najbolju igru, ali kao autsader dolazi na gostovanje u Nikšić.

“Početak sezone i prva utakmica. Mornar će učiniti sve da se vrati neporažen, zato moramo biti strpljivi od početka do kraja utakmice i nadam se započeti sezonu kako treba, odnosno pobjedom što se i očekuje od nas”, kazao je Stefan Lončar pred premijerni meč u novoj sezoni.

Duelom između nikšićkog i barskog prvoligaša biće ujedno kompletirano prvo kolo 13. po redu fudbalskog šampionata Crne Gore.

Susret između Sutjeske i Mornara igra se na Gradskom stadionu u Nikšiću od 20h. Preostale četiri utakmice 1. kola odigrane su u petak i subotu, a postignuti su sljedeći rezultati:

Iskra – Budućnost 0:1

Zeta – Petrovac 0:0

Grbalj – Lovćen 0:1

OFK Titograd – Rudar 0:0

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Ekipa FK Onogošt, sastavljena od dječaka rođenih 2014. godine, trijumfovala je na trećem međunarodnom turniru u organizaciji malteškog kluba FK San Gwan, održanom od 1. do 4. maja, uz učešće timova iz Italije, Mađarske, Škotske i Malte.
Sutjeska nastavlja domaći šampionat mečom protiv Bokelja na svom stadionu.