Bojanov dabl-dabl nedovoljan Valensiji

dubljevic-fiba-1000x555_0_0
kscg.me
  • 06.01.2019. u 14:13

Sjajnu utakmicu imao je danas Bojan Dubljević u blijedoj partiji ostatka njegovog tima u  15. kolu španske ACB lige. Valnesija je poražena na gostovanju Huventudu rezultatom 83:74, a Nikšićanin je meč završio sa 20 poena i 10 skokova.

Domaći sastav od početka meča nije ispuštao prednost koja je sredinom treće četvrtine dostigla i velikih 18 poena, ali je tada ekipa Valensije zaigrla nešto bolje  i počela da “topi” zaostatak.

Upravo je Dubljević bio na putu da utakmicu uvede u neizvjesnu završnicu, nakon  dvije vezane trojke sredinom posljednje četvrtine, a zatim i  polaganjem da smanji zaostatak na svega četiri poena, ali je izblokiran, pa je domaći tim do kraja uspio zadržati prednost i ostvariti pobjedu.