Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Nema novih slučajeva koronavirusa, trenutno 50 oboljelih

88961039_632635697534419_5913675349568258048_n_1_11
pixabay.com
  • Autor onogost.me
  • 08.05.2020. u 07:04

Od jučerašnjeg presjeka pa do 08:45 laboratorije Instituta završile su analizu 146 uzoraka među kojima nije bilo novih slučajeva infekcije koronavirusom.

Broj inficiranih od početka dešavanja nije promjenjen i iznosi 324, broj oporavljenih je 266 dok je trenutno oboljelih 50 i to po opštinama:

Podgorica: 28

Ulcinj: 10

Bar: 4

Gusinje: 3

Plav: 2

Nikšić: 1

Herceg Novi: 1

Bijelo Polje: 1

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Gojaznost predstavlja jedan od vodećih javnozdravstvenih izazova današnjice, kako na globalnom nivou, tako i u Crnoj Gori, kazali su iz Instituta za javno zdravlje, povodom 4. marta – Svjetskog dana gojaznosti, koji se ove godine obilježava pod sloganom „Osam milijardi razloga za djelovanje”.
Ministarstvo zdravlja saopštilo je da Svjetski dan rijetkih bolesti predstavlja priliku da se ukaže na izazove sa kojima se suočavaju pacijenti i njihove porodice, ali i na napredak koji je zdravstveni sistem Crne Gore ostvario u oblasti dijagnostike i liječenja ovih kompleksnih stanja.
Maligna oboljenja u dječijem uzrastu predstavljaju kompleksan medicinski i društveni izazov koji zahtijeva multidisciplinaran pristup, ističu u Ministarstvu zdravlja, napominjući da povodom Međunarodnog dana djece oboljele od malignih bolesti izražavaju duboko poštovanje prema djeci koja sa izuzetnom hrabrošću prolaze kroz zahtjevne procese liječenja, kao i prema njihovim porodicama.
-->