Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Rovčanin: Za tri mjeseca dobit EPCG oko 114 miliona eura

EPCG
  • Autor onogost.me
  • 26.04.2023. u 21:17
Dobit Elektroprivrede Crne Gore u prvom kvratalu ove godine je 113.963.921 eura, saopštio je direktor te kompanije Nikola Rovčanin.

On je naveo da je dobit od januara do kraja marta ove godine bila za 80 miliona eura veća nego u istom periodu prošle godine.

“To potvrđuje danas usvojeni finansijski izvještaj koji će u skladu sa zakonom biti objavljen”, napisao je Rovčanin na Fejsbuku.

    ,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

    Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

    Ostavi komentar

    Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

    Povezani članci

    Poreski inspektori su za prva četiri mjeseca realizovali 622 provjere regularnosti poslovanja poreskih obveznika, utvrdili nepravilnosti kod njih 92 i izrekli 494,8 hiljada eura kazni po tom osnovu, saopšteno je iz Poreske uprave (PU).
    Iz Uprave za igre na sreću saopštili su da su ukupni prihodi od igara na sreću i nagradnih igara u prva četiri mjeseca ove godine 12.065.049,39 eura, što predstavlja rast od 30,72 odsto u poređenju sa istim periodom prošle godine. U tom periodu zabilježen je, ističu, porast prihoda od kazinskih igara za 69,59 odsto, čiji je iznos 1.528.553,59 eura.