Željko Perović novi tim menadžer Sutjeske

FK Sutjeska
- Autor onogost.me
- 09.08.2023. u 22:15
Željko Perović je novi tim menadžer seniorske ekipe FK Sutjeska.
Perović je dijete Sutjeske, ponikao je na stadionu kraj Bistrice i za seniorsku ekipu debitovao 17. novembra 1993. u pobjedi protiv OFK Beograda, kada je imao osamnaest godina.
Za “plave” je igrao narednih pet godina, a zatim je uslijedio veliki transfer u Crvenu zvezdu, čije boje je branio do 2001. godine.
Nakon toga je nastupao jednu sezonu za Mogren, odakle se preselio u Poljsku i tri godine sa dosta uspjeha igrao za Zaglebie Lubin.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Reprezentacija, Sport
- u
U borbi za bronzu, mlade “ajkule” dominantno su pobijedile selekciju Hrvatske 12:7 (4:2, 3:2, 2:1, 3:2).
- 0
- Reprezentacija, Sport
- u
Crnogorska mlada košarkaška reprezentacija upisala je prvi poraz na Evropskom prvenstvu B divizije, koje se održava u Jerevanu, izgubivši od Letonije rezultatom 74:68 u 3. kolu grupe B.
- 0
- Društvo
- u
Predsjednica Skupštine opštine (SO) Nikšić Milica Lalatović Žižić čestitala je građankama i građanima Crne Gore Dan državnosti.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari