Željko Perović novi tim menadžer Sutjeske

FK Sutjeska
- Autor onogost.me
- 09.08.2023. u 22:15
Željko Perović je novi tim menadžer seniorske ekipe FK Sutjeska.
Perović je dijete Sutjeske, ponikao je na stadionu kraj Bistrice i za seniorsku ekipu debitovao 17. novembra 1993. u pobjedi protiv OFK Beograda, kada je imao osamnaest godina.
Za “plave” je igrao narednih pet godina, a zatim je uslijedio veliki transfer u Crvenu zvezdu, čije boje je branio do 2001. godine.
Nakon toga je nastupao jednu sezonu za Mogren, odakle se preselio u Poljsku i tri godine sa dosta uspjeha igrao za Zaglebie Lubin.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Reprezentacija, Sport
- u
Crnogorski vaterpolisti poraženi su u derbiju drugog kola Svjetskog prvenstva u Singapuru od Hrvatske 13:11. Time su ispustili šansu da izbore direktan plasman u četvrtfinale, a ostalo je da se riješi hoće li u osminu finala kao drugoplasirani ili trećeplasirani tim grupe D.
- 0
- Ostali sportovi, Sport
- u
U park-šumi Trebjesa juče je održano jubilarno deseto Državno prvenstvo u gimnastičkim disciplinama Street Workout i Calisthenics, koje je organizovao Gimnastički klub "Montenegro Street Workout" u saradnji sa Ekološkim udruženjem mladih "Zeleni centar". Više od 70 takmičara iz cijele Crne Gore okupilo se kako bi pokazali fizičku spremnost, zajedništvo i sportski duh.
- 0
- Rukomet, Sport
- u
Rukometni klub Sutjeska predstavio je novo pojačanje – iskusnog lijevog beka Blagoja Tomanovića.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari