Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Opljačkana prodavnica i obijen automobil

d46393a72a7822092e0a1f3421be2e039d9d6e7e30bb38e67de932e2b7c62391
  • Autor onogost.me
  • 12.01.2016. u 13:10

„Rodin“ market u Ulici VI Crnogorske opljačkan je juče, a počinioci, čiji je identitet poznat policiji,tom prilikom su iskoristili nepažnju radnica i iz kase uzeli oko 300 eura. 

Pomenuta radnja je i ranijih godina bila na meti razbojnika.

Na meti lopova u toku noći bio  je i je automobil, Golf 3, Nikšićanina Sretena Doknića. Automobil je bio parkiran u kvartu iza “Vračara”, gdje Doknić živi, a jedan ili više, zasad nepoznatih počinilaca, iz auta su odnijeli zimsku opremu i kasetofon.

Njegov automobil lopovi su obili i prije desetak dana, ali tada je napravljena manja materijalna šteta. Njegov slučaj nije jedini jer su automobili u tom kvartu u poslednje vrijeme često na meti razbojnika. 

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Policija je u koordinaciji sa Osnovnim državnim tužilaštvom identifikovala i privela više osoba zbog snimanja i dijeljenja video zapisa o kretanju vozila pratnje direktora Uprave policije Lazara Šćepanovća, a među privedenima je i zaposlena u tužilaštvu, dok su u toku pretresi i vještačenje oduzetih digitalnih uređaja radi utvrđivanja svih okolnosti slučaja.
Centar za građansko obrazovanje (CGO), uoči Svjetskog dana slobode medija, ukazuje da ponovo ovaj datum u Crnoj Gori dočekujemo u ambijentu formalnih garancija i suštinskih ograničenja. Iza deklarativne posvećenosti evropskim vrijednostima, medijski prostor ostaje opterećen pritiscima, nesigurnošću i selektivnim institucionalnim djelovanjem, saopštila je saradnica na programima u CGO-a Željka Zvicer.
-->