Grad obijelio Liveroviće

SCREENSHOT YOUTUBE
- Autor onogost.me
- 10.06.2017. u 18:28
Jako nevrijeme, koje je danas oko 18h pogodilo djelove nikšićke opštine, praćeno kišom, grmljavinom i gradom, posebno će zapamtiti mještani Župe.
Nezapamćena količina grada pala je u tom dijelu opštine Nikšić, a najviše u Liverovićima odakle stižu nevjerovatni kadorvi grada koji je u visini od nekoliko centimetara prekrio tlo.
TVNK, onogost.me
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Predsjednica Skupštine opštine Nikšić, Milica Lalatović Žižić i šef odborničkog kluba PES-a u tom gradu Radovan Bijelić, objavili su fotografije svojih fakultetskih diploma, pozivajući i ostale funkcionere da učine isto u cilju jačanja transparentnosti i promocije znanja u Crnoj Gori.
- 0
- Društvo
- u
Način na koji je izvršeno krpljenje udarnih rupa na putu u selu Zagrad, u Župi, predstavlja sramotu i krajnje neodgovoran odnos prema građanima, ocijenio je Radosav Čvorović, predstavnik sela Zagrad u Savjetu MZ Župa.
- 0
- Društvo
- u
Agencija za zaštitu životne sredine dala je ekološku saglasnost za izgradnju solarne elektrane “Vraćenovići” u istoimenom mjestu u Nikšiću, kojom je planirano postavljanje 192.000 solarnih panela na površini od 1,28 miliona kvadrata. Očekuje se da će nakon pribavljanja dozvola i dokumentacije, izgradnja projekta iza kojeg stoji “Agenos Energy” trajati godinu.
- 0











