Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Tehnopolis: Počela obuka iz oblasti brendiranja

dsc00453-2048x1371
tehnopolis.me
  • Autor onogost.me
  • 27.09.2017. u 12:52

U Inovaciono preduzetničkom centru Tehnopolis danas je počela višednevna obuka iz oblasti brendiranja klastera i regiona kao destinacija.

Predavači na obuci bili su mr Veselin Gardašević, ekspert iz oblasti marketinga, i Ratko Bataković, izvršni direktor IPC Tehnopolis, koji su na primjeru Agroturističkog klastera „Nikšić“ učesnicima približili proces izgradnje jednog brenda – od kreiranja vizuelnog identiteta do specifičnih aktivnosti za njegovo osnaživanje.

Analizirajući primjere dobre prakse i studije slučaja, učesnici su imali priliku da čuju više detalja o značaju ličnog brendiranja, kao i koji su to elementi neophodni za taj proces.

Osim članova Agroturističkog klastera “Nikšić” i drugih zainteresovanih lica, obuci su prisustvovali i članovi klastera „Probaj domaće“ iz Podgorice.

Obuku je organizovao Klaster Agroturizam Nikšić u saradnji sa Inovaciono preduzetničkim centrom Tehnopolis kroz projekat o podršci razvoja klastera. Ovaj projekat je podržan od strane Ministarstva ekonomije.

 

tehnopolis.me

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci