Druga pobjeda MNE tima nad Lovćenom

22712950_1702285636510130_1154244698_o-1024x768
superkosarka.com
  • 06.01.2018. u 09:20

Pioniri MNE tima savladali su na Cetinju ekipu Lovćena 1947 u utakmici grupe A srednje regije pionirske lige Crne Gore rezultatom 44-51.

Prva četvrtina pripala je Nikšićanima (10-15). Gosti su nastavili u istom ritmu i u drugoj dionici pa su na poluvrijeme otišli sa sigurnom prednošću (17-28). Međutim, Cetinjani su u nastavku zaigrali mnogo bolje i smanjili zaostatak na samo tri poena (33-36).

MNE tim je ipak izdržao nalete domaćina u poslednjoj četvrtini i uvećao prednost za konačnih 44-51.

Lovćen 1947-MNE tim Nikšić 44-51 (10-15, 7-15, 16-8, 11-15)

Lovćen 1947: Kaluđerović 15, Vujačić 10, Latković 6, Ivanović 4, Petrović 3, Martinović 3, Pešović 2, Mitrović 1.

MNE tim Nikšić: Banović 15, Marković 13, Marojević 12, Mrkaić 4, Knežević 3, Plavšić 3, Moračanin 1.

Izvor: superkosarka.me