Prva srednja stručna škola: Danas i sjutra bazar suvenira

Privatna arhiva
- Autor onogost.me
- 06.03.2017. u 06:56
Učenici i profesori Prve srednje stručne škole danas i sjutra organizuju bazar ručno rađenih suvenira i predmeta za kućnu upotrebu povodom 8. marta - Dana žena.
Proizvodi će biti izloženi na Trgu slobode oba dana u periodu od 11 do 16h.
U slučaju nepovoljnih vremenskih uslova bazar će biti organizovan u prostorijama škole.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Biznis
- u
Iz Unije slobodnih sindikata najavili su protest 29. aprila u 15.30 časova ispred zgrade Vlade, nezadovoljni što sa Vladom nije postignut sporazum o povećanju zarada i nije potpisan novi opšti kolektivni ugovor.
- 0
- Biznis
- u
Opšti kolektivni ugovor (OKU) koji definiše najveći obim radničkih prava i odnose između poslodavca i zaposlenih ističe 30. aprila, a za sada nema ni najava postizanja dogovora oko najznačajnijeg pitanja povećanja obračunske vrijednosti koeficijenta sa 90 na 100 eura, što bi uticalo na povećanje zarada od oko 10 odsto.
- 0
- Biznis
- u
Sve vrste goriva do 27. aprila biće jeftinije dva do osam centi. Akcize su umanjene za 35%, što se neće odraziti na poslovanje naftnih kompanija. Značiće potrošačima jer je strah od nestašica manji. Nije bilo potrebe da se državne rezerve troše, kazali su nam iz Ministarstva energetike i rudarstva (MEIR). Ipak, dešavanja na Bliskom Istoku nose neizvjesnost u daljem snabdijevanju energentima, ukazuju iz Udruženja naftnih kompanija.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
23.04.
14:58
(FOTO) Promocija Vojske Crne Gore na gradskom Trgu
23.04.
13:48
Nikšićanin poginuo na gradilištu u Kumboru
23.04.
13:01
Info dan srednjih škola sjutra na Trgu slobode
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











