Djelovi opštine sjutra bez struje

Ilustracija
- Autor onogost.me
- 25.05.2023. u 16:33
Zbog planiranih radova na mreži, bez napajanja električnom energijom sjutra će ostati djelovi nikšićke opštine.
Bez struje će biti:
– u terminu od 8.00 do 14.00 sati: Bršno;
-u terminu od 8.00 do 15.00 sti: Usputnica, Višnjića Do.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Konkurs u drugom roku za upis na Univerzitet Crne Gore (UCG) u prvu godinu osnovnih studija za studijsku 2025/26. raspisan je danas i objavljen na sajtu Univerziteta.
- 0
- Društvo
- u
Sindikat prosvjete (SPCG) organizovaće danas protest ispred Ministarstva prosvjete, nauke i inovacija, povodom novog obračuna zarada, kojim će primanja dijelu prosvjetnih radnika biti umanjena.
- 0
- Društvo
- u
Mjštani pivskog sela Brezna danas su "deblokirali" magistralni put od Nikšića ka graničnom prelazu Šćepan Polje i dijelili turistima i putnicima osvježenje - vodu i slatkiše, poljsko cvijeće i flajere i informativne letke.
- 1
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari