FOTO: Kese sa smećem ostavljene na parkingu

čitalac portala Onogošt
- Autor onogost.me
- 05.06.2016. u 06:56
U ekološkoj akciji prije desetak dana uklonjeno je smeće sa više lokacija u gradu, no, izgleda da nije završilo na deponiji.
Puni džakovi otpada već danima nalaze se na parkingu željezare Toščelik Nikšić.
Kako je kamerom zabilježio čitalac našeg portala, neko je nemarno i neodgovorno izbacio kese na mjestu koje nije predviđeno za to, ne razmišljajući ni o posljedicama.
Ova ružna slika već danima dočekuje prolaznike, a niko od nadležnih još nije reagovao.
U svakom slučaju, neko nije uradio posao do kraja.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Decenijama vlasnici imanja i stočari sa Lukavice kraj Nikšića mole da im se asfaltiraju putevi do pojedinih katuna kako bi mogli da se bave stočarstvom i turizmom. I taman kad su prošle godine na lokalitetu gdje su katuni nekoliko župskih sela mještani dočekali oko 600 metara puta, a za šta je Ministarstvo poljoprivrede izdvojilo oko 50.000 eura, mehanizacija koja ovih dana probija trasu za potrebe vjetroelekratrane Gvozd a koju gradi EPCG , potpuno je uništila i skinula tek postavljeni asfalt.
- 0
- Društvo
- u
Zdravstveni sistem Crne Gore, zahvaljujući izuzetnoj i vrijednoj donaciji Crkve Isusa Hrista svetaca posljednjih dana, bogatiji je za dva najsavremenija digitalna mamografska sistema, ukupne vrijednosti 485.000 dolara, saopšteno je iz Ministarstva zdravlja.
- 0
- Društvo
- u
Unija slobodnih sindikata Crne Gore (USSCG) pozvala je svoje članstvo i sve građane da prisustvuju sjutrašnjem protestu, koji će biti održan u 15 sati i 30 minuta na Trgu Vektre, te daju podršku naporima Sindikata zdravstva Crne Gore da zaštite dostojanstvo medicinskih sestara i tehničara.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji

02.07.
13:24
Sjutra protest Sindikata zdravstva

02.07.
11:38
Srđan Nikitović se vratio u Sutjesku

02.07.
08:33
Izbjegavati duža putovanja u najtoplijem dijelu dana
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari