Kazna od 30 dana zatvora zbog vožnje sa preko tri promila alkohola u krvi

Ilustracija
- Autor onogost.me
- 24.09.2023. u 19:20
Nikšićka policija uhapsila je vozača koji je upravljao automobilom sa 3,3 promila alkohola u organizmu i on je osuđen na 30 dana zatvora.
Iz Uprave policije su na mreži “X” kazali da su njihovi službenici u subotu u Nikšiću sproveli lokalnu akciju “Brzina” tokom koje je prekršajno procesuiran 61 vozač zbog prekoračenja dozvoljene brzine kretanja.
Kako su naveli, sproveli su i akciju “Alkohol” tokom koje je sedam vozača sankcionisano zbog vožnje pod dejstvom alkohola, od kojih su dva uhapšena.
“Jedan vozač je u Nikšiću uhapšen zbog vožnje pod dejstvom alkohola u organizmu u koncentraciji od 3,3 grama po kilogramu”, kazali su iz policije.
Kako su naveli, njemu je sudija za prekršaje izrekao kaznu zatvora od 30 dana.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- 28.11.2023.
- u 12:39
Ekološki pokret ,,Ozon” snažno podržava inicijativu Nemanje Vukovića, predsjednika SO Nikšić, za dobijanje statusa grada, čime bi se otvorile perspektive za održivi razvoj terirorijalno najveće opštine u Crnoj Gori, navode iz tog pokreta.
- 0
- Društvo
- 28.11.2023.
- u 11:40
Crveni krst Crne Gore je, u prethodnih godinu dana, zajedno sa svojim opštinskim organizacijama, oko 15.000 puta pomogao višečlane porodice u stanju socijalne potrebe, kroz podjelu humanitarne pomoći, saopšteno je iz ove organizacije.
- 0
- Društvo
- 28.11.2023.
- u 10:00
U Crnoj Gori jutros se saobraća po mokrim i klizavim putevima, upozorili su iz Auto moto saveza Crne Gore (AMSCG).
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari