Kovačević: OSI i njihova udruženja imaće podršku Opštine

onogost.me
- Autor onogost.me
- 03.12.2024. u 15:24
Predsjednik Opštine Nikšić Marko Kovačević čestitao je 3. decembar, Međunarodni dan osoba sa invaliditetom.
On je istakao da je Opština posvećena unapređenju njihovog položaja i stvaranju inkluzivnijeg društva.
„Lokalna uprava gradi društvo jednakih šansi. Osobe sa invaliditetom i njihova udruženja imaće uvijek podršku Opštine, koja će nastaviti sa brojnim projektima kako bi njihov položaj u društvu bio bolji“, istakao je Kovačević.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Mjštani pivskog sela Brezna danas su "deblokirali" magistralni put od Nikšića ka graničnom prelazu Šćepan Polje i dijelili turistima i putnicima osvježenje - vodu i slatkiše, poljsko cvijeće i flajere i informativne letke.
- 0
- Društvo
- u
Iz Centra za kulturu, sport i medije opštine Šavnik medijima je dostavljena najava za izložbe povodom Dana opštine Šavnik.
- 1
- Društvo
- u
Najnoviji podaci o napadima na novinare, uključujući činjenicu da je u 2024. godini zabilježeno čak 24 napada, predstavljeni su na info-sesiji Mreže za omladinski aktivizam Crne Gore (MOACG) posvećenoj sigurnosti i pravima novinara.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji

06.07.
14:48
Kada Šavnik otvori svoje oči, slike progovore
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari